24 HAZİRAN'A GİDERKEN

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde 39 ilçemizde, tüm Kademelerimizle İl Başkanlığımız öncülüğünde tüm mahallelerimizde eş zamanlı olarak İstanbul genelinde üye ziyaret, üye güncelleme ve yeni üye kampanyası gerçekleştirildi.

24 Haziran'a giden bu kutlu yolda seçim sürecine girdiğimiz ilk günden itibaren İstanbul'un AK Gençliği olarak meydanları hiç boş bırakmadık. AK Noktalarımızda üye çalışmalarımız devam ederken sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak üzere terimizi döktük.

19 Mayıs'ta İl Başkanlığımız öncülüğünde başlatılan çalışma doğrultusunda ise İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin öncülüğünde İstanbulumuzun 39 ilçesinde İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimizin tamamının katılımlarıyla üye ziyaretlerimiz, üye güncelleme çalışmamız ve yeni üye kampanyamız gerçekleştirildi.

İstanbul'da ulaşılmadık genç, çalınmadık kapı kalmayacak şiarıyla çıktığımız bu kutlu yolda genç kardeşlerimize davamızda bizlerle birlikte yol yürümeleri için çağrı yaptık. Çalışmamız kapsamında aynı zamanda partimize birçok yeni üye kazandırdık. Ziyaretlerimizin tamamında ise hemşehrilerimize kahve ikramında bulunduk. Üye ziyaretlerimiz esnasında ise kapısını çaldığımız üyelerimizin duaları gücümüze güç kattı. Mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak İstanbul'da ulaşılmadık genç bırakmamak adına çalışmaya devam edeceğiz.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin 39 ilçemizde üç kademe ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilen üye çalışmamıza Pendik Çamçeşme Mahallesi’nde başladı. 24 Haziran'a güçlü ve emin adımlarla ilerlerken Çamçeşme Mahallesi'nde kapı kapı dolaşıldı ve ulaşılmadık genç kardeşimiz kalmadı. Günün ikinci durağında ise İl Başkanımız Bayram Şenocak ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin Gaziosmanpaşa'da AK Nokta ziyareti ve yeni üye çalışması gerçekleştirdi. Gaziosmanpaşa gençlik teşkilatımızın yoğun katılımları ve ev sahipliğinde gerçekleşen çalışma kapsamında partimize birçok yeni üye kazandırıldı.