AK GENÇLİK’TEN AFRİN’E BÜYÜK DESTEK

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Afrin'de terör örgütlerine karşı mücadele eden Mehmetçik'e destek vermek için sınır bölgesine gidiyor.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Afrin'de terör örgütlerine karşı mücadele eden Mehmetçik'e destek vermek için sıfır bölgesi olan Hassa’ya gitti. Afrin’de mücadele veren Mehmetçik’e moral vermek için 250 kadar genç Hatay’a varmak üzere yola çıktı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı 56 gündür devam ediyor.

İLK DURAK HASSA

   Konvoyun önce Hassa’ya daha sonra Reyhanlı'ya geçeceği belirtildi. 250 kişilik konvoy yolculuğa çıkmadan önce dualar edildi. İlk rotası Hassa olan konvoy daha sonra Hatay’ın Reyhanlı ilçesine geçiş yapacak.

   Afrin'e takviye askeri sevkiyatlar Hatay'ın Reyhanlı ilçesinden geçerek ateş hattına gidiyor. Beykoz gençliği  Mehmetçik'in sınırdan çıkışlarından önce onlara moral vermek istiyor.

1453 ADET BEYKOZ BALI GÖNDERİLDİ

5 otobüsle yola çıkan Beykoz halkı, yanlarında Mehmetçik'e hediye götürmeyi de ihmat etti. 24 saat mücadele altında olan Mehmetçik'in güçsüz kalmamasını belirterek yanlarında Beykoz balı götürdüler.

Beykoz'dan yola çıkan 250 kişi toplam 1453 adet Beykoz balını otobüslere yükledi.

Haberin görselleri