AK Gençlik’ten Güvenlik Güçlerine Yeni Yıl Desteği

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarımız ve 39 İlçe Teşkilatlarımız, 2017 yılının son gecesinde mesai yapan güvenlik güçleri ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları ve 39 ilçede yer alan teşkilatlarımız, her yılbaşı gecesinde olduğu gibi 2017 yılını, 2018’e bağlayan gecede de, halkın huzuru ve güvenliği için mesai yapan güvenlik güçlerinin yanında oldu. 39 ilçede yer alan teşkilatlarımız, gece saatlerinde görev başında olan güvenlik güçlerimizi mesai yerlerinde ziyaret ederek onlara ikramlarda bulundu.

Teşkilatlarımız, ziyaret ettiğimiz noktalarda güvenlik güçlerimizle sohbet ederek, çay ikramında bulunuldu. 2018 yılının barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunan teşkilatlarımız, ülkemiz için görev yapan bütün güvenlik güçlerimize minnettar olduğumuzu ve her zaman güvenlik güçlerimizin yanlarında bulunduğumuzu belirttik.

Her yıl olduğu gibi bu yılbaşı gecesinde de, ailesinden uzak bir şekilde halkımızın huzuru ve güvenliği için çalışan güvenlik güçlerimizin yanında olarak, bizler AK Gençler olarak İstanbul'umuzun 39 ilçesinde her noktasında güvenlik güçlerimizi nöbet alanlarında yalnız bırakmadık.

Güvenlik güçlerimizin ziyareti esnasında Türkiye Genelinde başlatılan #TeşekkürlerKahramanlarımıza tagı ile twitterda gündem çalışması gerçekleştirilerek ilk beş dakikadan itibaren gündeme 1. Sıradan girerek uzun süre gündemde ki yerini korudu.

Haberin görselleri