AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI GELİŞİM KAMPI

Büyük Türkiye'nin Güçlü Gençliği AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği gelişim kampı kapsamında Çanakkale de bir araya geldi.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Av.Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızın katılımıyla kamp programı dahilinde yoğun eğitim programları, sunumlar ve özel söyleşiler gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Teşkilatlanma Birim Başkanımız Ahmet Yıldız’ın gerçekleştirdiği açılış konuşmalarının ardından teşkilatımızın genel yapısını anlatan sunumunu teşkilat mensuplarımız ile paylaştı.

Ahmet Yıldız Başkanımızın ardından kampa katılarak teşkilatımız ile bir araya gelen İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan gerçekleştirdiği konuşmasında Dava bilinci ve teşkilat yapısına değindi.

AK Parti şuurunun önemini anlatan İl Başkanımız, AK Parti İstanbul Gençlik Kollarımızın 2018 yılında yapmayı planladığı çalışmalarını paylaştı. Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan’ın konuşmalarının ardından sosyal aktivite programına geçiş sağlayan gençlik kolları teşkilat mensuplarımız Kaz Dağları ve Çevre köyleri gezdi. Gezinin sonrasında voleybol, masa tenisi ve furbol turnuvaları yapan teşkilatımız kış bahçesinde ki motivasyon sohbetlerine katılım sağladı.

Haberin görselleri