Beylikdüzü, gençliğin ENERJİSİ İLE COŞTU

Beylikdüzü İlçe Gençlik Kolları Teşkilatımız ilçede yaşayan gençlerle eğlenceli bir akşam geçirdi.

Beylikdüzü İlçe Gençlik Kolları Teşkilatımız düzenledikleri ‘Gençlik Şöleni’nde, ilçede yaşayan gençlerle eğlenceli bir akşam geçirdi. Yeni Seçmen Birimimizin düzenlediği şölene İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız Sacit Göksu ve Erdi Çapar, Beylikdüzü İlçe Başkanımız Dilaver Sargın, Beylikdüzü Belediye Başkan Adayımız Mustafa Necati Işık ve teşkilat mensuplarımız katılım sağladı.

Gençlik teşkilatımızın hazırladığı programda şiirler, türküler söylenirken, halk oyunları ekibinin sahnede sergilediği oyun gençler tarafından ilgiyle izlendi. Programa katılan genç kardeşlerimize hitap eden İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Nurullah Akan, gençlerin enerjisi ile Beylikdüzü'ne AK Belediyeciliği getireceklerini söyledi.

Beylikdüzü Belediye Başkan Adayımız Mustafa Necati Işık ise konuşmasında; "Çok şükür Cumhurbaşkanımızın teveccühü ile 31 Mart Yerel Seçimleri için sahaya indik. Bulunduğu her yeri anlamlandıran, kim var denildiği zaman sağına soluna bakmadan ben varım diyen Beylikdüzülü kardeşlerim, sizlerle gurur duyuyorum. Kapı kapı gezerek ilk defa oy kullanacak kardeşlerimize ulaşacağız. Gönüllere hep beraber gireceğiz" dedi.

Haberin görselleri