CUMHURBAŞKANIMIZ İÇİN PEDAL ÇEVİRİYORUZ

Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Beykoz İlçe Gençlik Kolları Teşkilatımızın organize ettiği, "Cumhurbaşkanımız için pedal çeviriyoruz" isimli bisiklet turuna katıldı.

Bisiklet turu kapsamında genç kardeşlerimiz Ortabahçe'den Paşabahçe Sahiline kadar Durmak Yok Yola Devam diyerek pedal çevirdi. Beykoz halkının büyük ilgisini toplayan etkinlik yüzlerce gencin katılımıyla gerçekleştirildi.

24 Haziran'da gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak için pedal çeviren gençler sloganlar eşliğinde etkinliği tamamladı. Bisiklet etkinliğinden sonra açıklamalarda bulunan İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da söylediği gibi çok koşacağız. Siyaset uzun soluklu bir mecradır. Bugün Beykoz teşkilatımızın düzenlediği bisiklet turu da bunu simgeleyen bir etkinlik oldu. Allah'ın izniyle 24 Haziran'da liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden Cumhurbaşkanı yapacak, partimiz de Meclis'te çoğunluğu elde edecektir" diyerek sözlerini tamamladı.