Cumhurbaşkanımıza büyük bir zafer hediye edeceğiz

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Beykoz İlçe Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen "Gençlik Buluşması" programına katıldı.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Beykoz İlçe Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen "Gençlik Buluşması" programına katıldı.

Programda Beykozlu gençlere hitap eden İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, 1 Nisan sabahı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a büyük bir zafer hediye etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Gençlerin 31 Mart Yerel Seçimleri için sahaya indiğini hatırlatan Tomakin; "Bulunduğu her yeri anlamlandıran, kim var denildiği zaman sağına soluna bakmadan ben varım diyen Beykozlu kardeşlerim sizlerle gurur duyuyoruz" dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanımıza, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanı sıra Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Adayımız Murat Aydın, İlçe Başkanımız Hanefi Dilmaç ve İlçe Kadın Kolları Başkanımız Gaye Zayıf ile teşkilat mensuplarımız eşlik etti.

Gençlerle kazanacağız Beykoz'da çok önemli bir genç potansiyeli olduğunu vurgulayan Tomakin konuşmasını şöyle sürdürdü; "Bizler bu dönemde 3 kademe olarak nasıl mahallelerde, sokaklarda teşkilatlandıysak, seçim günü sandıklarda da teşkilatlanacağız. Önümüzde çok önemli bir seçim var, gençler olarak sahaya indiğimizden beri bir söylemde bulunduk. 'Gençlerle kazanacağız, gençlerle zafere ulaşacağız.' Ben bu gençleri çok şükür bugün karşımda görüyorum. Bundan dolayı çok mutluyum” dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin konuşmasının sonunda; “Sandık yönetim kurulu üyelerimiz ile fert fert çalışacağız. Kapı kapı gezerek ilk defa oy kullanacak kardeşlerimize ulaşacağız. Gönüllere hep beraber gireceğiz. Hem Beykoz'da hem de İstanbul'da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a büyük bir zafer hediye edeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

Haberin görselleri