"Davama hizmet için varım"

Esenler Belediye Başkanımız İBB Grup Başkanvekilimiz Tevfik Göksu, gençlerle bir araya geldi.

Esenler Belediye Başkanımız  İBB Grup Başkanvekilimiz Tevfik Göksu, Instagram canlı yayınımızda Genç Muhabbet programının konuğu oldu. 

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın Instagram hesabında canlı olarak binlerce takipçinin izlediği program, yoğun ilgi gördü.

Moderatör eşliğinde düzenlenen programda Göksu, gençlerden gelen soruları cevapladı. 

Esenler Belediyesi ve İBB Meclisi'nde AK Parti Grubumuzun çalışmaları hakkında bilgi veren Göksu, pandemi sürecinde ailesine vakit ayırdığını da dile getirdi.

"Dava adamıyım, liderim var"

Göksu, tecrübelerini gençlere aktararak, " Biz siyasi mücadeleyi yaparken aktif zamanda yapıyoruz. Bunu yaparken aile ilişkimizi de dengelememiz lazım. Dışarıda geçireceğiniz zamanı evimizde yaşamaya gayret etmeliyiz. Bazen insan geriye dönüp baktığında acı çekebiliyor. Ben bir dava adamıyım, liderim var, ben inancıma davama hizmet için varım. Siyaseti bir meslek olarak görmüyorum." dedi. 

"Allah birliğimizi daim etsin"

"Biz başkalarının özgürlüğü için kendi özgürlüğümüzü kısıtlamalıyız" şeklinde görüş belirten Göksu, "Örnek Cumhurbaşkanımız arefe gecesi 4'e kadar bizimle bayramlaştı." diye konuştu.

Göksu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yıllardır süren birliktelik içinde olduğunu vurgulayarak, "Allah birliğimizi daim etsin." şeklinde konuştu 

Gençlere, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın "Virüsten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak." sözünü hatırlatan Göksu," Dijital sosyolojinin içini doldurmalıyız, küresel salgından sonra kent kavramı değişecek. Bunun öncülüğünü bizim yapmamız gerekiyor. Hayat daha metafizik yaşanacak." diyerek sözlerini tamamladı.