EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZ, İNANMIŞ GENÇLİĞİMİZDİR

Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş Esenyurt Gençlik Kollarımızın düzenlediği söyleşi programında gençlerle buluştu

Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş Esenyurt İlçe Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen söyleşi programında gençlerle bir araya geldi. Programda gençlere hitap eden Kurtulmuş, Türkiye'nin sağlam bir gençlik ve sağlam bir siyasi hareketle yoluna devam ettiğini belirterek; "15 Temmuz gecesi bu millet, nasıl bir gençliğe sahip olduğunu ortaya koydu.

Dosta kuvvet, düşmana korku saldı" dedi. Bir ülkenin en büyük zenginliğinin inanmış, geleceğe kilitlenmiş ve umutları bulunan gençler olduğunu söyleyen Kurtulmuş, gençleri Esenyurt'ta 31 Mart'a kadar canla başla çalışmaya davet etti.

Kurtulmuş; “Belediye Başkan Adayımız Azmi Ekinci'yi inşallah en yüksek oyla seçeceğiz. Biz AK Parti olarak siyaseti şan, şöhret, makam, mevki, servet için değil; büyük medeniyetimizi yeniden inşa ve ihya etmek için yapıyoruz. Her toplantımız bu inşa faaliyetinin bir parçasıdır" dedi. Kurtulmuş; "Bu medeniyet mücadelesinin siyasi ayağını AK Parti oluşturuyor. AK Parti bu anlamda Türkiye'nin öze dönüş hareketi, milletin kökleriyle buluşma hareketidir” diyerek sözlerini tamamladı

Haberin görselleri