ESENLER GENÇLİK'TEN LİSELERE ZİYARET

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimince koordinasyonu sağlanan AK Parti Esenler İlçe Gençlik Kolları teşkilatımız, Esenler ilçemizde bulunan liseleri yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte ziyaret etmeye devam ediyor.

 AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimince koordinasyonu sağlanan AK Parti Esenler İlçe Gençlik Kolları teşkilatımız, yeni seçmen biriminin gerçekleştirdiği Esenler ilçe gençlik kolları başkanımızın da katılımı ile Esenler ilçemizde bulunan liseleri yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte ziyaret etmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta İbrahim Turan Anadolu Lisesi, İstanbul Ticaret Odası Anadolu İmam Hatip Lisesi, Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atışalanı İmam Hatip Lisesi, Turgut Reis  Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Oruçreis Anadolu İmam Hatip Lisesi, Tuna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi, Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi okullarını ziyaret eden teşkilatımız okul müdürlerimiz ile bir araya geldi.

 Okul müdürlerimiz ile sohbet eden teşkilat mensuplarımız okulun demografik durumu ve başarısı hakkında bilgi aldı. Liseler arasında düzenlenen yarışmalarda liselerin başarılarını dinleyen Esenler gençlik kollarımız, okulumuzun ve öğrencilerimizin ihtiyaçları söz konusu olduğunda yardım edebileceklerini belirtti. Geçtiğimiz yıl içerisinde yaptıkları çalışmaları anlatan gençlik kollarımız müdürler ile görüşmesi sonrasında okuldan ayrıldı.