GELECEĞİN LİDERLERİ ÜSKÜDAR'DA BULUŞUYOR!

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Av. Taha Ayhan ile birlikte Üsküdar İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen "Geleceğin Liderleri Üsküdar'da Buluşuyor" programına katılım sağladı.

Program dahilindeki kahvaltıya AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Köse, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın katılım sağladı. 

  Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan kahvaltı programında açılış konuşmasını İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Köse yaparken, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz de selamlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Selamlama konuşmalarından ardından İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan konuşmalarını yaptı.

  İl Başkanımız Taha Ayhan konuşmasında " Bu güzel salonda, bu gününüzü bizimle paylaştığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum,  değerli kardeşlerim 15 Temmuz'u hep birlikte yaşadık o gün köprü üzerinde bir arada olduğumuz kardeşlerimiz vardı. Bugün artık bizim 15 Temmuz'dan sonra başka bir mevzumuz olamaz. Daima yatacağız kalkacağız 15 Temmuz'u ve 15 Temmuz'da yaşadıklarımızı, 15 Temmuz'da beraber kahramanca yazdığımız destanı,hep birlikte verdiğimiz istiklal mücadelesini unutmayacağız. Geçirdiğimiz süreçten hepimiz farklı farklı dersler aldık, bize hainlik eden köprüde üzerimize ateş açan ve meclisimizi bombalayan kimlerdi? onlar bizim dersanede öğretmen dediğimiz bizim beraber namaz kıldığımız  insanlardı ama bizler tarih kitaplarındaki kahramanlarımız gibi bir kahramanlık destanı yazdık.Kardeşlerim unutmayın ki bizler, hep beraber ülkeyi yeniden inşaa ediyoruz, dil eğitiminize önem vereceksiniz, kültür bakımından, sanat bakımından, fen alanında, spor konusunda çok başarılı olacaksınız ama bunlar yetmez bunların yanı sıra bir de dava şuuruna sahip olacaksınız" dedi. 

  Dava şuuru ve teşkilat bilinci hakkında tavsiyelerde bulunan İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan salondaki katılımcılara teşekkürlerini ileterek  konuşmasını bitirdi. Salonda bulunan genç kardeşlerimiz ile hatıra fotoğrafı çekilen Taha Ayhan daha sonra  salondan ayrıldı.