GENÇLİK BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE

AK Parti İstanbul İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşti.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşti. Haliç kongre salonundan düzenlenen programa AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan il gençlik kolları yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.

Yoğun katılım görüldüğü programda gençlik Kollarımızın tezahüratları ile salonda zaman zaman çoşku yaşandı. AK Parti İstanbul İl gençlik kolları, salonun enerjisi, sesi soluğu AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın programda konuşmalarına ilişkin sosyal mecrada şu paylaşımlarda bulundu: Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:Türkiye olarak güçlü olmak zorundayız, bir ve beraber olmak zorundayız. Bu bayram bunu bize ısrarla gösteriyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan:Arakan bize coğrafi olarak uzak olabilir ama orası da gönül dünyamızın sınırları içindedir. Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan: Üç gündür Arakan konusunda Devlet Başkanları ile görüşüyorum. Bu konuda bir duyarlılık istiyorum. Cumhurbaşkanımız: Ülkemizin ve milletimizin bayramı huzur içinde yaşayabilmesi için vazife başında bulunan herkese teşekkür ediyorum.

AK Gençlik Bayram ziyaretlerini sürdürüyor 

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları tarafından koordinasyonu sağlanan bayram ziyaretleri kapsamında 39 ilçemizin gençlik kolları teşkilatı ilçelerinde bulunan şehit ailelerini ve huzur evlerini ziyaret ettiler. 39 ilçe bayramlaşmasının ardından bayram ziyaretlerinde bulunan gençlik kollarımız huzurevlerini ziyaret eden, teşkilatlarımız , yaşlı vatandaşlarımızla bayramda kucaklaştı, onlarla birlikte vakit geçirildi.

Beylikdüzü'nde coşkulu bayramlaşma

Bayram'ın 2.ci Günü Beylikdüzü İlçe Başkanlığımızda Milletvekillerimiz Halis Dalkılıç ve Nureddin Nebati, İlçe Başkanımız Av. İsmail Damat, Kadın Kolları Başkanımız Fatoş Bakaç Dağ, Gençlik Kolları Başkanımız Koray Acarlı, 3 Kademe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimleri ile Beylikdüzü'lü vatandaşlarımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

Bayramlaşma programında birer konuşma yapan Milletvekillerimiz Teşkilat mensuplarımızın ve Beylikdüzü'lü vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ettiler. İlçe Başkanımız İsmail Damat konuşmasında "bayramların birlik ve beraberliklerin simgesi olduğunu, AK Parti'nin kuruluşundan bugüne bütün kesimleri kucaklayan ve Halka hizmeti kendisine ilke edinmiş anlayışı ile milletimize hizmet etmiş ve etmeye de devam eden bir Siyasi bir hareket olduğunu ifade ederek, Bugün Bayramlaşma programımıza katılan Milletvekillerimiz Halis Dalkılıç ve Nureddin Nebati'ye, teşkilat mensuplarımıza ve Beylikdüzü'lü Komşularımıza şükranlarımı sunuyor ve mübarek kurban bayramımızı tekrardan tebrik ediyorum."diyerek sözlerini tamamladı.