Gençlik Geleceğe Hazır

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleşen AK Parti İstanbul Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantımızda Gençlik Kollarımızın hazırladığı "Gençlik Geleceğe Hazır" pankartı salonda ilgi çekti. 

AK Parti İstanbul İl danışma toplantımıza Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde gerçekleşti. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan liderliğinde , İl Yönetim kurulu üyelerimiz ve 39 ilçeden gelen teşkilatlarımız ile Haliç Kongre merkezinde İl Danışma toplantısında tam kadro yer aldı. 

Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 2019, 2023 , 2053, ve 2071 hedeflerini belirten İl Gençlik Kollarımızın hazırladığı "Gençlik Geleceğe Hazır "pankartı , salonda ilgi çekti . Danışma toplantısında Cumhurbaşkanımıza yönelik sevgi tezahüratları ile kongre salonunda , çoşkuyu sağlayan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarımız, hedeflenen yolda durmadan yılmadan emin adımlarla yürüyeceğini bir kez daha gösterdi. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan sosyal medya hesaplarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarından şu kesitleri paylaştı : 

"Racon kesilecekse onu da bizzat keseriz.

"İdeal siyasetçi oturduğu koltuktan güç alan değil oraya güç katandır. Bunu başardığımızda bu milletin bize nasıl güç katacağını göreceğiz."

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın @RT_Erdogan: Bekamız söz konusu olduğunda gözümüz kimseyi görmez, görmeyecektir.


Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan: İstanbul’u sağlam tutarsak Allah’ın izniyle Türkiye’de de dünyada da bizi yıkacak bir güç tanımıyorum.


Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan: Bu hareket, alışılmış bir siyasi hareket değildir. Bu bir davadır, buna böyle bakacağız.


"Racon kesilecekse onu da bizzat keseriz. İzinle değil kendi kararımızla bir gece ansızın gelebiliriz" Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN