İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızla Fatih’te toplandık

İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan başkanlığında İlçe Başkanları Toplantımız Fatih Teşkilatımızın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan başkanlığında, Fatih ilçe teşkilatımızda, İstanbul ilçe gençlik kolları başkanları ile bir araya geldi. 

İstanbul'un bütün ilçe gençlik kollarının katıldığı toplantıda, katılım yüksekti. Toplantıya Fatih Belediye Başkanımız, Mustafa Demir toplantımıza eşlik etti. Toplantıda, 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel genel seçimler konuşulurken, gençliğin misyonu vizyonu üzerinde önemle duruldu.

Geçtiğimiz referandum oylamasında, AK Genç İstanbul kadrolarımızın, azmi heyecanı ve başarısının, 2019 seçimlerinde de, gösterilmesi için, aynı heyecan ile çalışılması konuşuldu. 
Referandum sürecinde, Sandık Yönetim Kurulu (SYK) ile İstanbul'da ulaşılmadık genç kalmadı. Aynı enerji dava bilinci ile SYK'larımız ile 2019 daha güçlü bir şekilde seçim sürecinde canla başla, yer alınması gerektiği toplantıda belirtildi. 


Toplantı sonrasında, Taha Başkanımız ev sahipliği için, Fatih İl Gençlik Kolları Başkanımıza teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.