"İLÇE ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR"

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, bu hafta Zeytinburnu, Kağıthane ve Başakşehir ilçelerimize bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Gençlik Kolları Başkanımız Tomakin’e İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz eşik etti. 

Başakşehir

Başakşehir İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, pazar günü gerçekleştirilen delege seçimlerinde Başakşehir İlçe Başkanlığımıza ziyarette bulundu. Delege seçimlerinin hayırlara vesile olmasını dileyen Tomakin, İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimizle de buluştu. Tomakin burada yaptığı konuşmada teşkilatın önemine ve geçmişten günümüze teşkilatçılık konularına değindi. İl Gençlik Kolları Başkanımız Tomakin İlçe Gençlik Kollarımızın çalışmalarına ilişkin bilgi aldıktan sonra ziyaretini sonlandırdı.

Zeytinburnu

Zeytinburnuİl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Zeytinburnu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımızı ziyaret etti. İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya gelen Tomakin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile tek tek tanıştı. İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Zeytinburnu’nda yapılan gençlere yönelik çalışmalar hakkında bilgi aldı ve gündeme ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerimizle sohbet etti.

Kağıthane

Kağıthane İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Kağıthane İlçe Gençlik Kollarımızla bir araya geldi. Tomakin’i ilçe ziyaretinde Kağıthane İlçe Başkanımız Serkan Cantürk, Kağıthane Belediye Başkanımız Mevlüt Öztekin ve İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Fatih Akın karşıladı. “Dava ateşi sönmeyecek” Mahalle Başkanlarının da yer aldığı buluşmada Tomakin; “Her fırsatta Mahalle Başkanlarımızla bir araya gelmeye çalışıyorum. Mahalle Başkanlarımız davasına, mahallesine sahip çıktıkça bu dava ateşi sönmeyecek.” dedi. Başkanımız Tomakin buluşmada Mahalle Başkanlarımızın sorularını dinleyerek, öneri ve taleplerini not aldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Fatih Akın İl Gençlik Kolları Başkanımızın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirerek çalışmaları hakkında bilgi verdi.