İŞİN EHLİ

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları AK Genç Kadın Yapılanmasının düzenlemiş olduğu “İşin Ehli programı” bu hafta itibari ile eğitim programlarına başladı.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları AK Genç Kadın Yapılanmasının düzenlemiş olduğu  “İşin Ehli programı”, İstanbul’da yaşayan 18-30 yaş arasıdaki genç kadınlara yönelik üniversite eğitimlerinde aldıkları akademik bilgilerin haricinde kendilerini birçok alanda geliştirebilecekleri eğitimleri vermeyi amaçlamaktadır.

İşin Ehli Programı her Cumartesi 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek bir programdır. . Program dahilinde her hafta bir oturum gerçekleştirilecektir. Her oturum sonrasında işlenilen konu ile ilgili katılımcıların soru ve görüşlerine yer verilecek olup, konuklar tarafından katılımcıların soruları değerlendirilecektir.

İlgili programda katılımcı profili iş, sanat, siyaset, medya, akademi ve spor dünyasından başarılı isimlerden; Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, akademisyenler, gazeteciler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve üyeleri, avukatlar, yazarlar gibi çok çeşitli toplumsal ve siyasi aktörlerden oluşmaktadır.

İşin Ehli Programımızın ilk haftasında, AK Parti İstanbul Milletvekili Sayın Mehmet Ali Pulcu Beyefendinin katılım sağladığı programda 90’lardan günümüze Hollywood ve İslamofobi üzerine tecrübelerini AK Genç Kadınlar ile paylaştı.

Program sonrasında Genç Kadın Yapılanmamız ile hatıra fotoğrafı çekilen Milletvekilimiz Mehmet Ali Pulcu daha sonra il başkanlığımızdan ayrıldı.

Haberin görselleri