İSTANBUL GÜÇLÜ GELECEK

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın düzenlemiş olduğu “İstanbul Güçlü Gelecek” Projesi İl Gençlik Kolları Başkanımız Av.Taha Ayhan önderliğinde devam ediyor.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nın düzenlemiş olduğu “İstanbul Güçlü Gelecek” Projesi İl Gençlik Kolları Başkanımız Av.Taha Ayhan, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Avni Önder, Ahmet Yıldız, Melikşah Üngör, Burhan Şentürk, Müştak Akdağ, Oğuzhan Zekioğlu, Mehmet Zeki Tuğrul, Çağrı Çaylı, Ömer Sevban Ceylan, Mesut Gümüştekin, Sacid Göksu, İrem Selay Atay, Ayşe Kılıç, Osman Tomakin ve İl Gençlik Kolları Asil ve Yedek  Yönetim Kurulu üyelerimizin tamamının katılımı ile Eyüp, Şişli ve Beşiktaş da gerçekleştirildi..

“İstanbul’da 2.579.000 Genç Seçmen Ziyareti”

İstanbul’un her seçim sandığında 365 gün 12 ay her zaman göreve hazır halde bulunan gençlerimiz var. 961 mahallesi ve 28.053 seçim sandığındaki gençlik teşkilatımızı  sürekli görev yapan gençlik teşkilatımızla,  Türkiye'nin aydınlık geleceği için onlarla birlikte çalışma isteğimizi kendi fikir, proje ve görüşleriyle onları partimize davet etmek için İstanbulumuzdaki 2 Milyon 579 bin 171 genç seçmenin her birine önümüzdeki 3 ay içerisinde birebir ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. Kurucu Genel Başkanımız ve Liderimizin kurduğu teşkilat yapısının en temelinde yer alan Sandık Yönetim Kurulu üyesi kardeşlerimizden sandıklarına henüz ortada hiç bir seçim olmadan sahip çıkmalarını, her bir gencimize Başbakanımız Binali Yıldırım’ın mektubunu ulaştırmalarını ve genç kardeşlerimizin görüşlerini bize ulaştırmalarını istiyoruz.

“ Eyüp ilçemizde  67873 Genç Seçmene ziyaret”

Hafta içerisinde koordinasyonu Eyüp  İlçe Gençlik Kolları tarafından yapılan ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulumuzun eksiksik katılım sağladığı Eyüp'te gerçekleştilen seçmen ziyaretleri, il yönetim kurulu üyelerimizin daha önceden aranarak randevu alınan 5 kişilik gruplar ile buluşarak Başbakanımız’ın isme özel olarak yazdığı mektubun takdimi ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın imzalı kaleminin hediye edilmesi ile sohbet havasında gerçekleşen görüşmeler sonucunda Sandık Yönetim Kurulu üyelerimize teslim edilen genç seçmen listelerinin tek tek ziyaret edilerek, takibinin yapılması konusundaki gerekli bilgiler paylaşıldı.

“EYÜP GÜÇLÜ GELECEK”

Seçmenlerimiz tarafından yoğun ilginin  olduğu gün eksiksiz olarak katılım gösteren İl Gençlik Kollarımız 21 mahallesi bulunan Pendik İlçemizde  67.873 genç seçmene ziyarette bulunuldu. İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan proje ile ilgili “İstanbul’un 2 Milyon 579 Bin 171 genç seçmeniyle buluşmak için İstanbul Güçlü Gelecek diyerek yola çıkıyoruz” dedi. 5 kişilik gruplarla görüşmeler yapan İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, sandık yönetim kurulu üyelerimizden beklentilerini açıklayarak onların isteklerini dinledi. Sene içerisinde yaşanan saldırılara da dikkat çeken Taha Ayhan, 15 Temmuz sürecinden sonra ülkemizin yeniden ve daha güçlü olarak ayağa kalktığını belirtti.

“ZEYTİNBURNU GÜÇLÜ GELECEK”

İstanbul güçlü gelecek projesi kapsamında Zeytinburnu İlçe Başkanlığımızın koordinasyonunu sağladığı İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim kurulu üyelerimizin katılım sağladığı proje görüşmelerinde 57.535 genç seçmene ulaşmayı hedefleyen Zeytinburnu İlçe Gençlik Kollarımız, 541 Sandık Yönetim Kurulu üyemizi İl Başkanlığımız ile buluşturdu. 57 bin 535 seçmen ile görüşerek onlara  ulaştırılması gereken mektupları  teslim eden İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz yoğun katılım gerçekleştiren SYK’lara teşekkürlerini ilettiler.

"ŞİŞLİ GÜÇLÜ GELECEK”

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarımız tarafından gerçekleştirilen “İstanbul Güçlü Gelecek” programımızın dördüncüsü  Şişli AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığının organizasyonu ile İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan,  İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımızın ve İl asil ve yedek yönetim kurulumuzun tamamının katılımı ile gerçekleştirildi.

“BEŞİKTAŞ GÜÇLÜ GELECEK”

İstanbul Güçlü Gelecek projesi kapsamında Beşiktaş da ilçemiz tarafından organize edilen ve gerçekleştirilen projemize İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılım sağladı.

 ÜLKEMİZİN GELECEĞİNİ KORUMAYI AMAÇLIYORUZ

  İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan’ın görüşmeler öncesinde Taha Ayhan Başkanımız “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta belirttiği gibi sandık namustur, bir siyası parti sandıklara sahip çıkamıyorsa sandıkları gözetim altında tutamıyorsa vatandaşın verdiği oyun sandıkta kaybolmasına, çalınmasına göz yumuyorsa o siyasi parti daha en baştan kaybetmiştir.

AK Parti İstanbul Gençlik Kolları olarak İstanbul Güçlü Gelecek projesiyle teşkilatımızın temeli olan sandık yönetim kurulları ile birlikte İstanbul’un 2 Milyon 579 Bin 171 genç seçmeniyle buluşuyoruz. İstanbul’un tüm genç seçmenlerine Başbakanımızın ismen yazdığı mektubu iletiyor ve “Birlikte Yürüyelim” diyoruz.

 Gençlik Kolları olarak İstanbul’un 39 ilçesinde 28.053 sandık koordinatörüyle buluşup onlara Cumhurbaşkanımızın imzası bulunan birer kalemi, Başbakanımızın kendilerine yazdığı mektubu ve Başbakanımızın ismen tüm genç seçmenlere yazdığı mektubu ileteceğiz. 28.053 sandık koordinatörü ile yalnız seçim günü sandıkları korumayı değil, her sandıktaki her genç seçmen ile iletişim kurarak ülkemizin geleceğini de korumayı amaçlıyoruz.

İstanbul’un her seçim sandığını birer gence emanet ediyoruz. 28.053 gence kendi sandıklarının demografik yapısını, oy dağılımını gösteren bilgi kartları veriyor, sandıklarındaki genç seçmenlerin kapısına gidip Başbakanımızın kendisine ismen yazdığı mektubu iletmesini, onlara AK Parti’yi, ideallerimizi, derdimizi anlatmasını, her genç seçmenin görüşlerini ve sorunlarını not almasını istiyoruz.” Dedi.

 Şişli de 50.162 Genç seçmeni ziyaret etmek üzerine Sandık Yönetim Kurulu Üyesiyle yapılan görüşmelerde 566 sandık yönetim kurulu üyemiz ile görüşerek 50 bin 162 gencimize ait mektupların  bulunduğu zarfların teslimi gerçekleştirildi. Toplamda 25 mahallesi bulunan  Şişli de ve 28.969 genç seçmene sahip Beşiktaşta 402 Sandık yönetim kurulu üyesi ile görüşme sağlayan İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan yaptığı görüşmelerde Başbakanımızın selamını Şişli ilçemizde bulunan gençlere iletirken, sandık yönetiminden beklentileni neler yapılması gerektiğini ve Ülkemizin içerisinde bulunduğu siyasi gündem hakkında genç SYK üyelerine bilgi verdi. Gelen soruları cevaplayan il Gençlik Kolları Başkanımız hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından ilçeden ayrıldı.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, İl Başkan Yardımcılarımız, Yönetim Kurulu Üyelerimizin hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından kültür merkezinden ayrıldı.