Kavuştuk AK Gençlik

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak yeni normal hayata döndük.

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı olarak koronavirüs döneminde biz de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, evlerimize kapandık fakat gönüllere dokunmaktan geri kalmadık. Yaklaşık üç aylık süreçte sahalardan uzak kaldık ama gönüllere dokunmaya devam ettik. Sürecin başından sonuna kadar aktif olarak yer aldık.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI BULUNAN GENÇLERİMİZE VE BÜYÜKLERİMİZE DESTEK OLDUK 

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin öncülüğünde tüm teşkilat mensuplarımızla süreçten ilk etkilenen 65 yaş üstü vatandaşlarımızı aradık, ihtiyaçlarını karşıladık, hal hatır sormaktan geri kalmadık. Vefa Sosyal Destek Grupları ile ortaklaşa birçok yardım çalışmasında görev aldık, üzerimize düşenden fazlasını yapmak için gecemizi gündüzümüze kattık. Evlere kapanan 20 yaş altı genç kardeşlerimizi de unutmadık, sosyal medya hesaplarımızda bir çok hashtag çalışmasında adeta Türkiye’nin gündemini belirledik.

Liderimiz Cumhurbaşkanımıza hitaben “Geceye Bir Erdoğan Fotoğrafı Bırak” adlı çalışmamız en çok atılan tweetler arasında zirvede yerini aldı. Gençlerimize “Tecrübe gerek” dedik, birçok siyaset büyüğümüzü Instagram canlı yayınlarında konuk alarak gençlerle buluşturduk, gençler sordu, Belediye Başkanlarımız, Milletvekillerimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımız cevapladı.

YENİ NORMAL HAYATTA “KONTROLLÜ”BİR ARAYA GELDİK

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, 39 İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak tek tek görüştü, ilçelerimizde yürütülen çalışmalara ilişkin kendilerinden bilgi aldı. 39 İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımız gerekli hijyen ve mesafe kuralına uyarak Yönetim Kurulu Toplantılarını bu hafta itibariyle aynı ortamda gerçekleştirdik.