Liseli kardeşlerimizle omuz omuzayız

Fatih Gençlik Kolları Teşkilatımız, “Gençlik ve Maneviyat” adlı seminerde lise öğrencileriyle bir araya geldi.

Fatih Gençlik Kolları Teşkilatımız, “Gençlik ve Maneviyat” adlı seminerde lise öğrencileriyle bir araya geldi. Gençlerin temel problemlerinin konuşulduğu, görüş ve önerilerinin dinlendiği seminere, İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Hamdi Çamlı, İlçe Başkanımız Orhan Narin, Fatih Belediye Başkan Adayımız Ergün Turan, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sefa Dönmez ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılım sağladı.

Fatih İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Dönmez, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile iş birliği içerisinde gençlerin problemlerine ilişkin gerekli ilgiyi gösterileceklerini dile getirirken; “Liseli öğrencilerin her daim yanında olmaya devam edeceğiz, özellikle ahlak ve maneviyat olmak üzere, gençleri ilgilendiren her konuda söyleyecek sözümüz, yapacak çok işimiz var" dedi.

Gençlerle kazanacağız Programda konuşan Fatih Belediye Başkan Adayımız Ergün Turan ise, ilçede önemli bir genç potansiyeli olduğunu belirterek; "Önümüzde çok önemli bir seçim var. Sahaya indiğimizden beri şunu söylüyoruz; “Gençlerle kazanacağız, gençlerle zafere ulaşacağız" şeklinde konuştu.

Haberin görselleri