Pendik Gençlik Kollarımız kanser hastası çocukları ziyaret etti

Pendik Gençlik Kolları Teşkilatımız, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören kanser hastası çocukları ziyaret etti

Pendik Gençlik Kolları Teşkilatımız, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören kanser hastası çocukları ziyaret etti. “Çocuklar Hep Gülsün” sloganıyla çocuk onkoloji bölümünde tedavi gören çocukları ziyaret eden Pendik İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Çamçeşme Mahalle Gençlik Kolları Yönetimimiz yakından ilgilendikleri çocukların aileleriyle sohbet etti.

Ziyarette çocukların tedavi süreçleri hakkında da doktorlardan bilgi alındı. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız yaptığı açıklamada, çocukların yüzünde bir nebze tebessüm oluşturabilmek ve ailelerine moral verebilmek amacıyla hastanede çocuklarımızı ziyaret ettiklerini söyledi. Ziyaret esnasında çocuklar ve aileleri için hazırlanan hediye paketleri de yetkililere teslim edildi.

Haberin görselleri