RAMAZAN BEREKET VE MAĞFİRET DOLU

Ramazan Ayı'nda 39 ilçemizin mahallelerinde ve tüm meydanlarında iftar, çay sohbeti, teravih ve sahur programları gerçekleştiriliyor.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin'in öncülüğünde, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin tamamının katılımlarıyla, mübarek Ramazan Ayı'nda 39 ilçemizin mahallelerinde ve tüm meydanlarında iftar, çay sohbeti, teravih ve sahur programları gerçekleştiriliyor.

Ramazan bereketini tüm ilçelerimizde yaşamaya devam eden teşkilatımız, sokak iftarları ile kardeşliğin bereketini yaşıyor, teravihlerde omuz omuza saf tutuyor, sahurun bereketini birlikte karşılıyor.

Ramazan’ın manevi iklimini solumalarının yanı sıra sevgi, kardeşlik ve dayanışma duygularıyla birleştiren ve aynı zamanda Ramazan’ın bolluk, bereket ve mağfiret dolu ikliminin de paylaşılmasını sağlayan sokak iftarlarında, genç, yaşlı bir arada olmanın maneviyatını hissetmenin keyfini çıkarıyoruz.

Maltepe

Sahurun ilk durağı Maltepe ilçemiz oldu. İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Maltepe Gençlik Kollarımızın düzenlediği sahur programına katıldı. Program sonrası Maltepe Gençlik Kollarımızla hatıra fotoğrafı çektirildi.

Esenler

Esenler Belediyemizin katkılarıyla yapılan Geleneksel Ortabahçe iftarında İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki öğrenci kardeşlerimizle iftarda bir araya geldi.

Esenyurt

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Esenyurt teşkilatımızla sahur öncesi çay sohbetinde bir araya gelerek gündeme ilişkin konularda değerlendirmelerde bulundu.

Fatih

Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Fatih İlçe Gençlik Kollarımız ve Fatih’lilerle Çukurbostan'da sokak iftarında buluştu. Sarıyerİl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin Sarıyer İlçe teşkilatımız ile çay sohbetinde buluştu. 24 Haziran'a giden bu kutlu yolda İstanbul'un AK Gençliğinin hazır olduğunun vurgusu yapıldı.

Haberin görselleri