TAHA AYHAN BAĞCILAR GENÇLİK KOLLARIYLA BULUŞTU

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Av. Taha Ayhan Bağcılar ilçemizi ziyaret ederek İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Av. Taha Ayhan Bağcılar ilçemizi ziyaret ederek İlçe Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu. Başkanımız Taha Ayhan misafirperverliğinden ötürü İlçe Başkanımız Dursun Tirki’ye teşekkürlerini iletti. Gençlik Merkezinde gerçekleşen programa Bağcılar gençliği tarafından ilgi yüksekti. 

 Başkanımız Taha Ayhan’ın gündeminde Cumhurbaşkanımızın katılımıyla 22 Ekim günü yapılacak olan ‘’2023 Gençlik Şurası’’ vardı . Ayhan Bu buluşmanın Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşeceğini belirterek şu şekilde devam etti.

‘’ Değerli arkadaşlar İnşallah 22 Ekim günü ‘’2023 Gençlik Şuramızı’’ gerçekleştireceğiz. Bu programı Üçüncü Bölgemizde sizin komşu ilçenizde yapıyor olacağız. Cumhurbaşkanımıza İstanbul gençliğinin ne kadar diri olduğunu ne denli dinç olduğunu göstermemiz gerekiyor. Biliyorsunuz Haliç Kongre Merkezinde bir çok program yapıyoruz. Geçen sene Başbakanımızla yaptık , ,’Abdülhamid’i Anmak’ diye orada muhteşem enerjinizi gösterdiniz ve neticesinde ‘Gençlik Yeni Anayasa İstiyor’diye başlattığımız kampanyayı o gün verdiğimiz enerjiyle artık anayasa haline gelmiş olarak gördük.22 Ekim’de Türkiye’nin tarihi dönemlerinden bir tanesine tanıklık edeceğiz. Cumhurbaşkanımız zaten kendileri de söyleyecektir. Bizim burada gençlik olarak Cumhurbaşkanımıza çok iyi bir cevap vermemiz lazım. Cumhurbaşkanımız bildiğiniz gibi Gençlik Festivali’nin açılışını yaptı. O program da teşkilatımızın programıydı ama gelememiştik

.

O dönemde Cumhurbaşkanımız genel başkanımız değildi. Şimdi artık Genel Başkanımız dolayısıyla Genel Başkanımızın gençlikle alakalı ilk programı olacak. Bu anlamda da bizler için çok önemli . Bağcılar ilçemizi 900 kişi olarak bekliyorum. Eksik olmadan fazlasıyla ve orada Cumhurbaşkanımıza şunu diyeceğiz ‘’Bağcılar gençliği burada ve bu güçlü ses Bağcılar gençliğine ait’’. Bu da İnşallah güzel bir gövde gösterisi olacak Bağcılar gençliği adına . Ben inanıyorum ki orada güzel biriş yapacağız.. Türkiye’nin tarihine de damga vuracağız . Bunu da hep beraber yapacağız .Bugüne kadar Türkiye’nin tarihine beraber damga vurduk 15 Temmuz direnişi, anayasa kampanyamız, en basitinden Kızılay kan bağışında rekor kırdık. Bunu da İnşallah hep beraber yapacağız. ‘’