TAHA AYHAN GAZİOSMANPAŞALI GENÇLERLE

Gaziosmanpaşa ilçemizin düzenlediği "Çıkışta Mahalleye Gel" programına bu hafta İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Av.Taha Ayhan konuk olarak katıldı.

AK Parti İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığımız tarafından her hafta perşembe günleri düzenlenen "Çıkışta Mahalleye Gel" formatında hazırlanarak kendi alanında başarıya ulaşmış kişilerin konuk edilerek ilçe teşkilatımız ile buluşması kapsamında yürütülen projede bu hafta İstanbul İl Gençlik  Kolları Başkanımız Av.Taha Ayhan konuk olarak katıldı. 

Programda İstanbul Gençliği, abisini daha yakından tanıyıp hiç bilinmeyen yönlerini konuştu. Kahve eşliğinde ve sohbet havasında geçen programda Taha Ayhan Başkanımız güleryüzlülüğü ile Gaziosmanpaşalı gençlerin  ilgisini çekti. 

   

15 Temmuz gecesinin unutulmaması gerektiğini belirten İlçe Başkanı Eray karadeniz gençlere bir kez daha 15 Temmuzu o gece Boğaz Köprüsünde bulunan İl Başkanımız  Taha Ayhan vesilesiyle hatırlattı o gece yaşananları konuşulup  şehitlerimize dualar okundu. Genç neslin bir kahramanlık öyküsü yazdığı gecede İl Başkanımız Taha Ayhan  gençlerin ülke için önemini vurgulayarak 15 Temmuz'da kahramanlık destanı yazan gençliğe teşekkürlerini iletti. 

 

   İstanbul gençliğinin abisi Taha Ayhan Gaziosmanpaşalı gençlere katılımları için teşekkürlerini iletti. Hatıra fotoğraflarının ardından program sona erdi.