Tarihi Yarımada'da Bisikletle Kültür Turu

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan, Fatih Belediyemizin ev sahipliğinde , '18 kilometrelik rotasıyla Tarihi Yarımada'da bisikletle kültür turu' adlı aktivitede sağlık ve kültür için pedal çevirdi.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan , Fatih Belediyemizin ev sahipliğinde '18 kilometrelik rotasıyla Tarihi Yarımada'da bisikletle kültür turu' adlı aktivitede sağlık ve kültür için pedal çevirdi. 

Tarih yarımadanın bisiklet ile seyir edildiği aktivitede AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan 'a AK Genç Fatih teşkilatımız , Sanat Tarihçisi Talha Uğurluel katılım sağladı. Tarihçi hocamız,  bisikletle yolculuk esnasında, katılımcılara, tarihi yarım adaya ilişkin, anektodlar aktardı."Tecrübelerimizi çevremize aktarmalıyız "

Aktivite sonrası açıklama yapan , AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan "Arkadaşlar bizlerle birlikte bu yolculuğa katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. İstanbulun farklı bir yüzünü görmüş olduk. Talha hocamıza bu konuda müteşekkiriz. Emanetçisi olduğumuz bu şehri tanıyarak yaşadığımız yere yabancı kalmayacağız. Daha da önemlisi buradan kendimiz adına tecrübeler kazandık, bilgiler edindik. Biz İstanbul siyasetine yön verme iddiasındaysak; bu tecrübemizi çevremize aktarmalıyız. Ev sahipliğinden ötürü Fatih teşkilatımıza da teşekkür ediyoruz." dedi.