ÜNİVERSİTELER SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen "genci olmayan cemaat kalmayacak" sloganıyla yola çıkılan sabah namazı programlarına bu hafta İl Gençlik Kolları Başkanımız Taha Ayhan katılım sağladı.

Üsküdar Mihrimah Sultan Camii'nde gerçekleştirilen sabah namazı programımıza İstanbulda bulunan üniversitelerden öğrencilerde katılım sağladı. Üniversiteler teşkilatımızın faaliyetlerinin anlatıldığı programa katılan arkadaşlarımız Türkiye'de yaşanan siyasi olaylar, üniversiteler birimi projeleri, İl gençlik kolları projeleri hakkında da İl Başkanımız Taha Ayhan ile sohbet etti.

  Namaz çıkışında Üniversitelilerle kendi üniversite anılarını paylaşan İl Başkanımız Taha Ayhan, 15 Temmuz Darbe Girişimine karşı  yaşanan süreçleri ve bundan sonraki süreçte izlenmesi gereken yolları anlattı. Her hafta olağan olarak namaz programı yapmayı planlayan Üniversiteler birimimiz  ve İl Başkanımız Taha Ayhan program sonrasında hatıra fotoğrafı çekilerek Mihrimah Sultan Camiiden ayrıldı.