Üsküdar Gençlik Kollarımızın Futbol turnuvası’nda Final Heyecanı

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Üsküdar'da mahalleler arası düzenlenen futbol turnuvasına katıldı.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin, Üsküdar İlçe Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Futbol turnuvası’nın final müsabakasına katıldı. Mahalle Teşkilatlarımız arasında yapılan, dostluk, kardeşlik ve teşkilatçılık ruhunu pekiştirmek amacıyla düzenlenen futbol turnuvasında zorlu mücadelelere şahitlik edildi.

Yaklaşık bir ay süren turnuvada Cumhuriyet Mahallesi Teşkilatımız, final müsabakasını kazanarak birinci oldu. Eleme usulüyle gerçekleştirilen turnuvanın sonucunda Kuzguncuk Mahallemiz ikinci, Ünalan Mahallemiz ise üçüncü oldu. Düzenlenen etkinlikte konuşan İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin; “Bu tür etkinlikler mahallelerin bütünleşmesi adına çok güzel. Gençlerin böyle etkinlikler düzenleyerek alanlarda olması ve sosyalleşmesi bizim için son derece önemlidir. Bu vesileyle turnuvaya katılım gösteren herkesi tebrik ediyorum. Turnuvanın kazananı Cumhuriyet Mahallemiz olsa da, aslında tüm takımlar bizim gözümüzde şampiyon” açıklamasını yaptı.

“Cumhurbaşkanımıza güzel sonuçlar hediye edeceğiz” Programda yerel seçim çalışmalarına değinen İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin; "Üsküdar'da 1.189 sandığımız var, 31 Mart’a kadar Gençlik Kolları olarak Ana Kademe ve Kadın Kolları ile koordineli bir şekilde çok çalışacağız. Tüm sandıklarımızda güzel sonuçlar elde ederek, bu sonuçları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı. Tomakin programın ardından ilçe binamızı ziyaret ederek, teşkilat mensuplarımız ile sohbet etti. 

Haberin görselleri